13.10 2020

Vážení rodiče,

bohužel opět došlo na distanční výuku. Prosím tedy o spolupráci při vzdělávání vašich dětí. Denně budu vyvěšovat práci na příští den, tak aby nevznikly rozdíly ve vypracovaných úkolech a mohli jsme v listopadu plynule navázat na domácí výuku. Budu přidávat odkazy na výuková videa, tak aby byla pro vás práce jednodušší. Kontrola tentokrát bude probíhat v předem avizovaných termínech, kdy mi děti do školy odevzdají hotovou práci podle pokynů. Práci budu hodnotit jako při běžné výuce. Věřím, že těch 8 dnů, kdy by normálně probíhala výuka zvládneme v pohodě. V době od 26.10 do 30.10. proběhnou podzimní prázdniny. Od 2.11. bychom měli znovu nastoupit do školy.  Olga Harajová

 

ČJ – uč. str. 16 cv. 4, 5

PS – str. 12 cv. 1

  • pro zopakování video – Základní skladební dvojice

 

M – uč. pro 2. ročník – str. 11 dokončit

str. 12 celá

– pro rychlé počtáře /splní jen ti, co mají výše uvedené strany hotové/ – uč. pro 3. ročník str. 20 celá do školního sešitu

 

  • pro zopakování pojmu dělení video