Dušičky/Halloween

Dnes jsme si povídali o tom, jak se vzpomíná na zesnulé u nás a ve světě. Žáci i rodiče si zaslouží velkou pochvalu za úžasné dobroty a kostýmy.

Bunkr

Začátkem září podnikli čtvrťáci výpravu k místnímu bunkru. Děkujeme pořadatelům za hezký zábavný program.

Návštěva knihovny

23. 9. jsme navštívili místní knihovnu. Paní Pavelková pro nás měla nachystaný velmi zajímavý program na téma „Co vypráví voda.“ Snad jsme si všichni uvědomili, jak je voda vzácná. Děkujeme.

Svatý Václav

27. 9. proběhla u čtvrťáků tematická výuka zaměřená na Svatého Václava. Vyzkoušeli si běhací diktát, vědomostní bojovku, běhací čtení a kreslení. Věřím, že je učení v pohybu bavilo.

Nabídka zájmových kroužků

Pro školní rok 2022/23 jsou v nabídce následující zájmové kroužky: PO – Tanečně-gymnastický kroužek 16. – 17. 00 hod. (v případě většího zájmu i 17.-18. 00) – Mgr. Zuzana Blahová…