22.10. 2020

Ahoj všem, posílám poslední úkoly před prázdninami. Příští týden jsou podzimní prázdniny. Zatím není jisté, zda se po těchto prázdninách vrátíme k běžné výuce. Proto si prosím poctivě dodělejte všechny zadané úkoly, ať můžeme případně bez potíží ve škole znovu začít. Dnes v pátek 23.10. mi prosím odevzdejte mezi 8:00 – 10:00 tyto úkoly: Pracovní sešit do ČJ a školní sešit do ČJ, pracovní sešit do PRV a Matematiku s Krtkem na obálce – vše do plastového boxu. Z obálek na boxu si vytáhnete po jednom pracovním listu. V obálce s úkolem do čtení jsou listy dva, spojené sponkou, takže tyto dva spojené listy jako jeden celek. Kdyby měl někdo potíže, zazvoní a já mu vše vydám. Prosím, ať nejsou listy rozházené jako minule, ať si můžou všichni pohodlně svůj list odebrat. PROSÍM, ABYSTE SI DOMA LISTY PODEPSALI!!!

Na samotné prázdniny bude jeden úkol, a to trénovat pamětné násobení 2, 3, 4, 5, 6, 7 !!!

Přeji pěkné prázdniny, odpočiňte a dávejte na sebe pozor!!!

 

ČJ – pracovní list – SLOVESA

Čtení – pracovní list – O cestě. která nikam nevedla

M – uč. pro 3. ročník – str. 21 cv. 25, 28, 30, 31