15.4.2020

Milí žáci,

do přírody společně sice nemůžeme, ale nic nebrání tomu, abychom si alespoň v knížkách zalistovali a naučili se něco o rostlinách a živočiších žijících kolem rybníka. S chutí se pusťte do poznávání. Bude mne velmi zajímat, až budu Vašimi sešity listovat, jak jste si s dnešními úkoly poradili. 

Přírodověda – Ekosystém rybník – dokončení tématu

učebnice str. 74 a 75 – přečíst text a do sešitu opsat ZAPAMATUJ SI

PS – str. 40 a 43

VV – vezmeš si papír velikosti A3, tedy hodně velký, můžeš i větší. Na ten papír mi nakreslíš obrovský rybník a kolem něj nakreslíš všechny rostliny a živočichy z učebnice (str. 74 a 75) a pokud budeš úplně nejšikovnější namaluješ i jiné živočichy, kteří také žijí u rybníka nebo v rybníce. Práci si vystav v pokojíčku a až půjdeme do školy přineseš ji s sebou a vyzdobíme si třídu.  Z. Pecová tř. uč.