19.10. 2020

Ahoj páťáci, opět se připomínám s angličtinou. Přidávám videa ke kontrole vypracovaných úkolů v pracovním sešitu a video k dalšímu tématu v učebnici na straně 13. Dále připomínám zadání projektu ze strany 15, který jsme si zadali a  vysvětlili ještě ve škole. Vypracované projekty odevzdáte ve čtvrtek mezi 8:00 – 10:00 do připraveného průhledného plastového boxu u vchodu do školy. Vypracování je povinné, tak jako distanční výuka, takže opravdu pracujte, budu hodnotit. Kdo neodevzdá projekt má samozřejmě hodnocení nedostatečnou. Na vkládaných videích vidím, že ne všichni je sledují, proto opakuji, distanční výuka je povinná, po návratu do školy budu normálně zkoušet. Proto si projeďte přiložená videa spolu s učebnicí a pracovním sešitem, opakujte slovní zásobu a pracujte na projektu. Harajová

Kontrolní videa:

PS str. 9 cv. 6

PS str. 10 celá

PS str. 11 celá

Poslechové video:

uč.str. 13 cv. 1

uč.str. 13 cv. 2 – kontrola

uč.str. 13 cv. 4,5

 

uč.str. 13 cv 4,5  – řešení