6.4.2020

Zdravím všechny domácí žáky a jejich učitele 🙂

Učitelům děkuji za trpělivost a úsměv při kontrole či vysvětlování cvičení. Žákům děkuji za vzorné vypracování 🙂 všech úkolů do sešitů a také za jejich poctivost při domácí přípravě 🙂 🙂 🙂

Další úkoly  přikládám v příloze. Během dnešního dne přiložím fotografie – jak nalepit další vyjmenovaná slova po V a v příloze (kterou později přiložím) najdete příbuzná slova, která si vepíšete pod jednotlivá vyjmenovaná slova, s jejich významy. Je škoda, že si nemůžeme vše vysvětlit ústně, ale věřím, že příležitost bude 🙂

ÚKOLY NA TÝDEN 6

A ještě jedno foto 🙂

Pokud máte potřebu konzultovat (poradit se) s nějakým úkolem – pište: jane25@seznam.cz nebo volejte (ne z okna, ale telefonem 🙂 ) na číslo 608 631 010

Poklidné dny plné sluníčka a zdraví 🙂

Jana 🙂