26.4.2020

Dobrý den ze slunečného Mikulova 🙂

Tentokrát jsem vám připravila poměrně „velkou nálož“ úkolů a rozpracovala jsem vše po dnech. Takže každý den si můžeš vzít hodinu češtiny a hodinu matiky. Samozřejmě, že ve škole bychom udělali mnohem více úkolů 🙂 A proč je jich tentokrát více? Protože se blíží doba, kdy budeme spolu ve škole trávit nějaký ten čas a je nutné si opět zvyknout pracovat podle předem stanovených pravidel. Nikdo z nás ještě neví, jaký režim ve škole bude, co budeme moci a kde je potřeba se přizpůsobit bezpečnostním pravidlům a tak vás prosím a žádám, pomalu si zvykejte na klid za stolem, protože přestávky nebudou takové, na jaké jste byli zvyklí 🙁 Ale i to k našemu životu patří a člověk je tvor přizpůsobivý a tak se tedy přizpůsobíme situaci a aby nás to tak moc nebolelo 🙂 začneme si již zvykat doma 🙂

Prosím, kdo bude potřebovat úkoly vytisknout, zastaví se v pondělí 27.4. nebo v úterý 28.4. ve škole v době od 9.00 do 10.00 hodin, také si vyzvednete poslední listy s vyjmenovanými slovy po Z. V matematice je učivo – Zaokrouhlování, pokusila jsem se vysvětlit psaným textem a kdo bude chtít, může zhlédnout i videa, na která jsem vložila odkazy. Věřím, že vše zvládneme. Shrnutí – Přílohou jsou Úkoly na tento týden, slova vyjmenovaná a příbuzná po Z (formát foto a dokument, kde jsou významy jednotlivých slov vysvětleny).

Vše můžete také procvičovat na

skolakov.eu

ÚKOLY NA TÝDEN 27

VYJMENOVANÁ SLOVA PO Z

Níže odkaz na Pracovní list – pro ty, kteří si pro něj nechtějí zajít do školy 🙂 nebo nemohou 😀

Zaokrouhlování_3_třída

Přeji pohodový týden v plném zdraví 😀

Jana 🙂