15.6.2020

Dobrý den, jak jsem slíbila, tak přikládám v příloze návrh pro objednávku a úhradu Pracovních sešitů, výkresů a sešitů pro žáky 4. třídy.

Pomůcky 2020

Ostatní pomůcky:

Tv – cvičební úbor bude uložen v pytlíku, tričko, kraťase, 3/4 legíny, cvičky se světlou podrážkou (v případě cvičení venku, budou žáci upozorněni na vhodnější cvičební úbor)

Vv, Pč – doplnit výtvarný kufřík dle vypotřebovaných pomůcek – vodové barvy, temperové barvy, kalíšek na vodu, suché pastely, voskovky, pastelky, nůžky,  špejle, hadřík (na štětce, takže savý), černá tuš, fixy, pracovní oděv (zástěra, stará košile), ubrus na své pracovní místo (PVC). Upřednostňujte výrobky české značky. S ostatními požadovanými pomůckami budou žáci vždy seznámeni včas.

Deníček na domácí úkoly a poznámky.

Náhradní sešit – do toho budou žáci psát vždy, když zapomenou školní sešit 🙂

Jana Zvonková 🙂