2.7.2020

Ve škole už je úplné ticho, řemeslníci dnes mají akci jinde a tak mohu v klidu poděkovat všem, kteří tento školní rok zvládli. A poděkování si zaslouží opravdu všichni – žáci, rodiče, učitelé, vychovatelky, naše paní školnice a také rodinní příslušníci a známí, kteří nám pomohli zkrášlit školní dvůr. „Mákli“ jsme si všichni 🙂  a vyzkoušeli si výuku jiným způsobem. Bude se to opakovat? To nikdo netuší, ale je dobře, že jsme si i tuto možnost vyzkoušeli a příště už budeme vědět jak na to. I když nikdo z nás by nebyl rád, aby nějaké to příště v takové situaci bylo. Lepší je, když se ze školy ozývá smích dětí a občas hlas kantora 😀 Mnoho akcí nám uteklo, no co, je další školní rok a tak to třeba doženeme.

Užijme si všichni krásné a pohodové prázdniny 😀 No a 1. září 2020 v 8.00 hodin se všichni sejdeme ve škole, abychom zahájili nový školní rok 2020 / 2021. Ten bude uričtě suprový 😀 😀 😀

Jana Zvonková