4.9.2020

Omlouvám se za špatnou informaci ohledně tř.fondu, ti co jste poslali částku 400,- Kč, jste měli správně, omlouvám se těm, komu jsem vracela. ( správně to bylo podle informací z června: 200Kč tř. fond + 100Kč kopie + 100 Kč na plastové kapsy s drukem = 400 celkem) prosím tedy o dodání – zkontrolujte v notýsku vzadu viz. jiná sdělení. Děkuji.

Informace o zápisu omluvenky do omluvného listu v notýsku – vždy na jeden řádek, max 2,  stačí stručně. Omluvenku můžete poslat esemeskou ( pozor omlouváte nejpozději do 3 kalendářních dnů – raději hned ráno na můj telefon a do notýsku zapsat až půjde dítě do školy)

Úkoly na pondělí 7. 9.

PL = zkrarka pro pracovní list – vyplnit druhou stranu podobně jako tu první ze školy. ( děti plní jen zadané úkoly, ty které mají označené kroužkem nebo zkratkou DÚ!!!)

Hezký víkend