Milí žáci,

i v matematice mě velmi těší, že nad zadanými  pracovními  listy jste úspěšně  zvítězili. O bojích a strategiích, jaké jste museli vynaložit při řešení zadaných úkolů, mi určitě rádi povyprávíte, až se sejdeme ve škole.  Zd. Pecová, tř. uč.

Doufám, že to u Vás doma nevypadalo takhle……..Smajlíci na iPhone se dočkali aktualizace, přibude více ras ...darkovamanie.cz - Hračky, hry - Hračky pro kluky - Míč Emotic ...SAMOLEPÍCÍ DEKORY SMAJLÍK směšný obličej prům. 8,5 cm AVISAHistorie emoji: odkud se vzali populární smajlíci?

Ale takhle!

Smajlík

Nebo takhle!  Obří balónek ve tvaru smajlíka

Abychom hlavičky nenechali dlouho zahálet, máte připraveny úkoly na tento týden.

Nejprve čísla do MILIONU. Pro vás žádná novinka, při procvičování s řádovými počítadly už jsme se tak trochu k milionu přiblížili a myslím, že pro mnohé to bude hračka.

Podívej se v učebnici na stranu 107.

Přečti si cv. 1 a procvičuj psaní čísel.

NEZAPOMEŇ když budeš čísla psát vždy řády pod řády, to znamená pěkně pod sebe, jednotky pod jednotky, desítky pod desítky, stovky pod stovky …atd. To už zvládáš skvěle.

Popros někoho doma, ať ti čísla nadiktuje a zapisuj je vždy pod sebe, do sloupečku, nikdy nepiš vedle sebe!

Pak si vypracuj do sešitu ze str. 107  cv. 2, 3

str. 108 cv.  4, 5, 6, 7, 10,

Geometrie:  OBVOD  ČTVERCE

učebnice str. 106

přečti si cv. 1

do sešitu – cv. 2,3 5 – NEZAPOMEŇ ke každému rýsování nejprve udělat NÁČRTEK!