2.4.2020

Pokud jste byli objednaní s dítětem do PPP k vyšetření a uvažovali jste o odkladu školní docházky, pak jsou tyto řádky pro Vás.

Na našich stránkách si vytisknete Žádost o odklad, kterou vyplníte, dodáte potřebné potvrzení ošetřujícího lékaře (to je v této době možné vyzvednout) a odešlete či předáte v naší škole do 29. 4. 2020.  Můžete napsat i průvodní dopis, kde uvedete termín objednání v PPP. Dle zprávy Mgr. Vladimíry Houšťové (PPP Břeclav) budou po ukončení trvání nouzového stavu pokračovat v realizaci vyšetření. Jistě jsou s Vámi ve spojení. Ze strany školy bude pouze přerušeno správní řízení do doby, kdy doložíte potřebné Doporučení PPP. V případě nejasností se neváhejte dotázat – e-mailem: info@zsnovosedly.cz nebo telefonicky 608 631 010.

Mgr. Jana Zvonková, ř.š.