Gymnastické závody v Drnholci

Ve středu 17. 5. 2023 se uskutečnily gymnastické závody v základní škole v Drnholci. Naši školu reprezentovala děvčata, která uspěla v našem školním přeboru a to Barča Štyksová, Klárka Hanušková, Esterka Řešilová, Sofča Otoupalíková, Eleonor Cassan a Kristýna Karásková.

Holky pilně trénovaly a své natrénované sestavy a skoky mohly porovnat s malými gymnastkami z drnholecké školy a z kroužku gymnastiky v Mikulově. Konkurence byla velká, závodilo 31 děvčat a jeden chlapec.

Stejně jako u nás se závodilo ve dvou kategoriích – 1. a 2. třída chlapci i děvčata, 3. – 5. třída děvčata –  a na dvou nářadích – prostná a přeskok (bedna nebo koza).

I přes nervozitu z cizího prostředí zvládla děvčata podat velmi dobré výkony. Za to jim jistě náleží obrovská pochvala! Velkou radost nám všem udělalo umístění Sofie Otoupalíkové, která obsadila ve své kategorii 3. místo. Gratuluji!

Děkuji touto cestou všem rodičům za dobrou spolupráci při plánování účasti na závodech a nejvíce holčičkám za skvělou reprezentaci školy!

 

Zuzana Blahová, vedoucí kroužku

 

PS: více fotek na www.drbnik.cz