1.11.2019
Jak jsme se popsali a někdo vytvořil i o své osobě hezké vypravování.(Gramatické chyby jsme si vysvětlili)
Vojta
Já jsem kostra. Bydlím na hřbitově. Straším děti aby spaly. Vstávám ve 21.00 a chodím spát v 05.00. Jsem skládaný z koster, kalhot a z lebky, která je živá.
Můj příběh: Byla temná noc a hodiny odzváněly devátou. A v tu dobu měly kostré pré. A první kostra vstala z hrobu. A pak druhá kostra vstala z hrobu. A když vstala z horbu poslední kostra, tak pěly pré. A když už bylo skoro ráno, tak kostry zalezly, ale poslední kostře se to líbilo a tak počkala a pak se rozpustila. Ale najednou se sestavila, jenže až v hrobě. A tak se stalo, že Příběh koster dopadl dobře!

Ondra
Jsem černota. Bydlím v jeskyni. Rád straším děti.
O dětech, které v noci nespí. Děti jednou v noci nemohly usnout, tak šly ven na procházku a po cestě potkaly kostlivce. Lekly se a utíkaly domů a potom už usnuly a spaly.

Táňa
Nemám tvář, každý se mě lekne a zaječí. Mám pásek s ďáblem a dlouhý plášť. Lekám, straším, nikoho se nebojím.
Jsem Přízrak hůůůůůů! Jeňa se mě bojí a říkal, že se nebojí. Bafla jsem ho a lekl se, začal se bát. Sundala jsem masku a zsamál se.

Adriana
Jsem baletka, bydlím ve sportovní hale. Zabíjím lidi, ale jen ty, co zlobí. Mám na sobě černě třpytivé legíny a roztrhanou sukni.
První den zabíjení se mi dost vydařil, protože jsem s sebou měla svou sestru Stellču. Začalo to takhle. Šla jsem se Stellčou do zmrzlinářství, ale byl tam prodavač, který na nás křičel: Hej, vy dvě, prodávám jen pro ty zákazníky, kterým chci. Tak jsme ho zabily a byl konec. Potom jsme si vzaly každá zmrzlinu a utekly jsem strašně daleko.

Stella
Jsem krvavá baletka, bydlím ve sportovní hale a zabíjím lidi. Mám růžový dres, mám i kožich z bílých králíků. Mám jizvu na krku a rozbitý obličej.
Jako vždy jsem se ocitla u doktora, ale zas jsem utekla za svou sestrou Áďou. Hned jsem šla za ní vraždit lidi a pohřbila je a skončila jsem u policie. Ale Áďa mě dostala ven a pak jsme šly do haly.

Katka
Jsem krvavá žačka, žiju ve škole a straším zlobivé děti. Mám na sobě školní uniformu a roztrhané silonky.
První den ve škole se mi dařilo, ale za tři dny později se zahlásilo, že se blíží tornádo a všechny smetlo. A proto jsem se stala krvavou žačkou. A teď se mi tu líbí, protože tady jsou další strašidla.

Hanka
Žiji v Bradavicích, kouzlím a jím to, co lidi. Mám na čele jizvu a mám kamarády. Chodíme do Bradavic do školy.

Maty
Jsem duch s pavouky a živím se pavouky. Bydlím ve křoví, tam straším lidi.

Eliška
Jsem duch a živím se žížalami a dýněmi. Bydlím ve strašidelném hradu a v tom hradu straším.
Jednou přišel člověk do hradu a viděl obrazy a ten duch ho strašil. Ten člověk se schoval do tajné skříňky a uviděl tam peníze a ten člověk si ty peníze vzal do peněženky. Ten duch toho člověka našel a ten člověk našel žížalu Julču a tak šli všichni ven a skamarádili se.

Eva
Jsem konstlivec, který straší děti v noci. Bylo nebylo, jedna Samara byla hodně moc zlá a k ní došla jedna hodná paní, která jí pomohla se zlepšit.

Jeník
Jsem čert. Mám červenou masku, mám upíří oblek. Mám dlouhý ocas a jsem v černém. Mám rád hodně lidské maso. Zlé lidi unáším do pekel. My čersti se radujeme, když je někdo zlý. A hodné neuneseme. A někdy přivřeme oko a pustíme je na svobodu.

Páťa
Jsem Mrtvá nevěsta, bydlím v Novosedlech. Pomáhám lidem. V stávám v 6:54 a jdu spát ve 20.00. Skládám se z kostí, z kůže a z krve.

Alessandro
Žiji v hrobě vedle bažiny. Jsem kostra. Jím zlobivé děti. Skládám se z kostí, které jsou velké. Straším hodně děti, aby se bály. Jsem kostra, která nemá ráda děti. Když děti nespí, tak si je vezmu. Ale když spí, tak je nechám spát.

A teď si nás najděte na fotografiích 🙂