22.10. 2020

Ahoj páťáci, jsem tu s další angličtinou. Děkuji za odevzdané projekty a přikládám další videa k procvičování. Prosím, abyste si je skutečně prošli, neboť mám náhled na sledovanost a podle počítadla vidělo videa asi 5 dětí. Znovu opakuji, distanční výuka je povinná, proto i sledování videí je povinné, tak jako plnění úkolů. Jelikož jsou příští týden podzimní prázdniny, máte ke shlédnutí a opakování dostatek času, který můžete využít k opakování slovní zásoby a práci s videi. Nepodceňte to, po prázdninách si určitě vypracujeme kontrolní test, který budu hodnotit známkou.  Tak s chutí do toho a půl je hotovo!!!

uč.str. 14 cv. 1a)

uč.str. 14 cv. 1b)

uč.str. 14 cv. 2

uč. str. 14 cv. 4b)

uč.str. 15 SONG

Ráda bych ukládala videa na jiné úložiště než je Youtube. Prosím vyzkoušejte otevřít tento odkaz, zda vám půjdou videa stahovat a přehrávat a napište mi prosím do mailu HarajovaO@seznam.cz, jestli se vám to povedlo nebo jaké jsou s tím potíže. Předem děkuji za spolupráci!

Odkaz:

https://mega.nz/file/RHhXjKYL#kcyZ-02nYkeJ1ZLzP8Dvmtyl8W3fqqTwopT3iK-yyNI