Advent je tady Před rokem jsme se zapojili do spolupráce s neziskovou organizací O chlup líp a tak jsme se rozhodli pokračovat. Líbí se nám jejich nový projekt s Adventním kalendářem pro zvířata. Na jejich internetových stránkách jsme si mohli vybrat útulek, kterému můžeme pomoci. A my si vybrali Útulek Tibet, z.s.. Je to soukromý rodinný útulek pro kočičky, handicapované pejsky, jiná malá zvířátka v nouzi a mini farm sanctuary, který se nachází v obci Marefy u Bučovic, 28 km východně od Brna. http://www.utulektibet.cz/cs/ Pomáháme čím? Jídlo – kapsičky, vaničky, granule, pamlsky Jiné potřeby – čisté a neroztrhané deky, pelíšky, plyšové hračky bez pevných částí A kam? * do proutěného koše přímo ve škole A kdy? * od 1. prosince 2017 Finanční podpora: * přímo na sbírkový účet útulku:  4113874028/5500 Více v příloze. Děkujeme, že pomáháte s námi.