Dovolujeme si všechny přátele naší krásné veselé školy pozvat na již 18. Jarmark ke Dni Matek, který se tentokrát koná netradičně – v PÁTEK – a to 12. května 2017 v 16.00 hodin za školou. Pokud chcete škole věnovat sponzorský dar, můžete přispět např. cukrářskými výrobky z Vaší výroby do školní Cukrárny. Svým tanečním a hudebním vystoupením se pochlubí žáci navštěvující zájmové kroužky a určitě si vyberete z úžasné nabídky rukodělných prací dětí naší školy. K příjemnému pátečnímu odpoledni nabízíme posezení u kávy, čaje a limonády za doprovodu hudební skupiny (překvapení). Věřím, že všichni odhodíme starosti a strávíme spolu krásné páteční odpoledne. V případě špatného počasí bude akce přesunuta do sálu OÚ Novosedly. V příloze najdete pozvánku. Těšíme se na viděnou.