9.3.2021

Slabikář str. 56 – do rámečků nakresli své nejmilejší vánoční dárky. opakuj si čtení tabulek str. 49 a 53. Pokud jsi dostal doplňkové čtecí tabulky č, 6 a 7 – procvičuj čtení!!! Písanka 3 str. 27 – nauč se psát R – nejdříve si zopakuj psaní P a pak přidej kličku a dopiš R. Vyzkoušej nejdříve na papír nebo v cvičném sešitu.

Matematika 2 str. 31 cv 6 – sloupečky opiš do školního sešitu a vyřeš, dbej na úpravu – piš perem! str. 32 – u slovních úloh napiš odpověď jen číslicí.

Prvouka str. 46 – podle obrázku se nauč pojmenovat rostliny a živočichy, které najdeme u rybníka nebo v okolí vody. Nauč se popsat tělo ryby a způsob života – viz. cv.3.

Důležité: Žáci, kteří přijdou ve středu 10.3. na konzultaci, nemusí mít tyto úkoly hotové, nebudou jim hodnoceny.