Ve čtvrtek 22. 6. 2023 proběhne „Pasování na čtenáře“ v 16 hodin na školním dvoře. V případě nepříznivého počasí ve třídě. Akce je samozřejmě otevřená i pro prarodiče, příbuzné a sourozence. Texty není třeba brát, mám je ve škole.

V pátek 23. 6. bude „Beseda s myslivci a nocování ve škole“.

Sraz ve škole 16.30 . Děti si ve spolupráci s rodiči připraví své místo na spaní ve třídě. (karimatka nebo nafukovací matrace, polštářek, spacák, pyžamo, kartáček na zuby, pasta) Může být plyšák, něco na mlsání po večeři, pití.

V 17 hodin společný odchod na myslivnu. Bude připravené občerstvení: špekáček, chléb nebo rohlík, zmrzlina, pití.

Návrat ke škole cca. 20 hodin. Následuje diskotéka a ve 22 hodin večerka. Ráno v 7 hodin dostanou děti snídani. Rodiče si děti vyzvednou do 8 hodin.

Děti, které nebudou nocovat ve škole se samozřejmě MOHOU zúčastnit programu na myslivně. Rodiče si je vyzvednou ve škole mezi 20 a 21 hodinou.