Zadáno 21.4. 2020

Dobrý den všem!

Posílám další zadání úkolů. Někteří z vás mě informovali, že úplně dobře nestíhají a někteří z vás, že jsou s prací zase hotoví brzy. Takže pokud někdo nestíhá, prosím nestresujte se a pracujte ve vlastním tempu, tak aby byly v pohodě děti i vy. Žádnou práci nehodnotím a až se vrátíme do školy, vše si srovnáme! Pro ty, co stíhají a chtějí více, přidávám pracovní listy navíc, které jsou dobrovolné. Dále jsou k dispozici televizní pořady UčíTelka nebo různá videa na YouTube nebo materiály zdarma poskytují i různá vydavatelství učebnic. Nebojte se, všechno zvládneme. Hlavně klid a pohodu!!! Já děkuji za vaši snahu a píli, moc si toho vážím! V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat.

ČJ – uč. str. 59, 60 – pročíst, úkoly přes fólii, do sešitu

– PS – str. 68

– dále pracovní listy k vytištění viz odkaz níže – pokud nemůžete tisknout, vyzvedněte prosím ve škole středa, čtvrtek do 8:00 – 12:00

Dě, tě , ně