25.9.2019
HÁDEJ KDO JSEM?
Žáci psali svůj popis a pak jsem hádali, kdo to je. Pobavili jsme se. Tak se pobavte i vy:

Jsem krátkovlasá, mám špinavé blodn vlasy. Mám hnědé oči a mám hadí pouzdro. Nejvíc mám ráda hudebku.

Jsem dlouhovlasá, mám modrozelné oči, sportuji, uklízím, jsem vysoká a jsem hnědovlasá.

Jsem žena s modrými oči. Mám malou bradu a malý nos. Odstáté uši. Jsem kamarádská, milá, tichá. Nepozorná a i někdy otravná.

Jsem holka, jsem štíhlá, mám modré oči a jsem velká. Jsem velká 140 cm, nosím brýle. Mám dlouhé vlasy. Ráda rybařím a hraju fotbal. Ráda pomáhám kamarádům.

Jsem tmavovlasý, mám hnědě čokoládové oči, jsem kluk a mám štíhlou postavu. Rád sportuji v přírodě a taky mi jde matematika i fotbal. Někdy spěchám, abych byl první. A vlasy mám tak trochu střední.

Jsem hnědovlasý. Mám štíhlou postavu. Baví mě hrát míčové hry. Jsem nízký a mám krátké vlasy.

Jsem dlouhovlasá, hnědooká, jsem štíhlá, mám dlouhé nohy, rychlost, sport, hrát si s mazlíčky, mám hnědé vlasy.

Jsem blondýna, mám modré oči, mám středně dlouhé vlasy, jsem hubená, mám ráda picu, mám ráda růže, mám hodně kamarádek, jsem kamarádská, jsem přátelská, nemám ráda matiku.

Jsem štíhlá, tmavovlasá, mám hnědé oči, mám ráda tančení a gymnastiku. Taky ráda cvičím. Někdy jezdím i na kole a ráda plavu.

Jsem dívka. Je mi 9 let. Mám štíhlou postavu. Jsem vysoká. Oči mám hnědozelené, vlasy dlouhé, hnědé, vlnité. Jsem veselá, hodně povídám.

Jsem malá, hubená, brýlatá. Mám hnědé vlasy. Mám ráda tancování a zpívání. Mé dobré vlastnisti jsou – jsem hodná, pečlivá, veselá. Mé špatné vlastnosti jsou – jsem někdy tvrdohlavá. Mám ráda anglický jazyk.

Jsem krátkovlasý, mám modré oči, rád chodím ven. Mám rád tělocvik.

Jsem modrokoký. Mám štíhlou postavu. Mám hnědé vlasy. Rád chodím na hřiště si hrát. Často běhám. Jsem vysoký. Rád si hraju. Jsem netrpělivý. Baví mě tělocvik. Jsem občas hodný.

Jsem malá a jsem běloch v hubené ppostavě. Dlouhé vlasy, jsem bruneta. Baví mě z předmětů Tv, Prv, někdy i ČJ. Dobré vlastnosti – pečlivá, přátelská, milá. Špatné vlastnosti – jsem nafoukaná, nesoustředěná.