Zájmové kroužky ve školním roce 2018 – 2019 I v letošním školním roce spolupracuje naše škola s DDM Mikulov a otevírá pestrou nabídku kroužků: Taneční, Výtvarný, Hra na flétnu, Gymnastika I a II, Angličtina hrou. Všechny kroužky budou probíhat v budově Základní školy Novosedly, okres Břeclav v době, která je uvedena v nabídce. V příloze najdete jak nabídku zájmových kroužků, tak pokyny k přihlašování. POZOR ZMĚNA – od letošního roku se žáci přihlašují elektronicky na stránkách DDM Mikulov: www.ddmmikulov.cz Pokud si nevíte rady s vyplněním přihlášky – přihlášení (vpravo nahoře), nový uživatel (vyplnit podle návodu).  Ověřovací kód dojde na e-mail rodiče, zadáte ho do kolonky a poté si zvolíte své heslo. Potom může přihlašovat děti do kroužků z menu Kroužky. Věřím, že i letos najde každý žák svůj zájmový kroužek.