29.4.2021

ČESKÝ  JAZYK

* Procvičování pravopisu – str. 38 – cv. 1 – pouze bílá část – správně doplň i/y, í/ý a do rámečku vepiš číslo slovního druhu (za číslicí uděláš tečku, jedná se o číslici řadovou)

* Učebnice str. 71 – cv. 4 – opiš do sešitu a splň požadavek cvičení – doplň vhodná slovesa 🙂

* Početník 2. díl – str. 8 – cv. 2 – nepiš odhad, pouze vypočítej 🙂

* Učebnice str. 113 – cv. 18 – vyřeš správně a čitelně, úhledně do sešitu

V pondělí 3. 5. 2021 se opět uvidíme ve škole. Příchod máte na 7.45 hodin – testování v pohotovosti 🙂 Věřím, že všichni budou mít vypracované všechny úkoly z tohoto týdne, budeme pečlivě kontrolovat 🙂

Jeník – v pondělí 3.5.2021 přineseš všechny sešity a pracovní sešity ke kontrole (český jazyk – procvičování pravopisu, pracovní sešit, školní sešit velký červený, matematika – školní sešit velký červený, geometrie velký modrý, početník 2. díl, anglický jazyk – pracovní sešit, přírodověda – pracovní sešit, vlastivěda – pracovní listy).