22.10.2020

Ještě jeden den a máme tu prázdniny – tedy abych byla přesná – dva dny mimořádného volna, které určilo MŠMT, poté jeden den státní svátek a další dva dny podzimní prázdniny. Takže v příštím týdnu se na stránky třídy budete dívat pouze na to, co si potřebujete zopakovat – to je mrknout se na videa nebo na skolakov.eu (tuto adresu zadej na horní lištu, nikoli do vyhledávače 🙂 ) a můžeš si procvičovat co je libo.

V pátek 23.10.2020 doneseš do školy v době od 10.00 do 11.00 hodin tyto věci:

* Slohová výchova 4

* Pracovní sešit Český jazyk 4

* sešity velké červené – Český jazyk, Matematika

* Početník 4 

Prosím, dodrž stanovenou hodinu odevzdání, děkuji.

A nyní k učivu 🙂 🙂 🙂

Český jazyk

  • vypracuj pracovní listy, které sis přinesl/přinesla ze školy, pracuj podle pokynů – RACKOVÉ – BARVY NEJSOU VIDITELNÉ, TAKŽE NÁVOD:
  • b – červená, d – tmavě červená, ď – žlutá, v – oranžová, h – hnědá, z – fialová, ž – černá, p – tmavě modrá, t – světle modrá, ť – světle zelená, f – tamvě zelená, ch – šedá, s – růžová, š – bílá 🙂
  • procvičuj – skolakov.eu   – vyber si Český jazyk 4. třída – Stavba slova – předložky a předpony – všechny rubriky s touto tematikou byste měli všichni bezchybně zvládnout 🙂 Využij volna k tomu, abyste procvičovali
  • to je vše – tyto pracovní listy odevzdáš 3.11.2020 hodinu ještě upřesním podle aktuálního stavu nařízení vlády

Matematika

  • Počítáme zpaměti 4 – vypracuj označené 4 sloupečky s nadpisem „Prázdniny 26. – 30.10.2020“
  • procvičuj na  skolakov.eu – Matematika 4. třída – Jablečné hodování (násobení a dělení mimo obor násobilek) a dále pak opět Matematika 4. třída – Písemné násobení (jednociferným činitelem) – věřím, že ti hodně pomůže procvičovat učivo i touto formou 🙂
  • podívej se na videa s dělením 🙂 , které jsem vložila již dříve na stránky naší třídy
  • pracovní sešit Počítáme zpaměti odevzdáš ve škole 3.11.2020

Učivo na pondělí 2.11.2020 sem bude vloženo až 30.10.2020 (pátek).

Vzpomeň si také na to, že je tvým úkolem číst. A přečtenou knížku zapsat do Čtenářského deníku.

Přeji hezký den a poklidné prázdniny plné zdraví 🙂

Jana 🙂