I. POLOLETÍ Dne 31. 1. 2019 žáci dostanou Výpis z vysvědčení za I. pololetí školního roku 2018/2019. A abychom tento den oživili, rozhodli jsme se pro barvy. A tak jednotlivé třídy zazáří: 1. třída zeleně, 2. třída bíle, 3. třída červeně, 4. třída žlutě a 5. třída modře. A jak se na tento den připravit? Jednoduše, provětráme šatníky svoje, sourozenců popřípadě i rodičů – proč ne, když se slušně dovolíme. Jde jen o to, abychom třeba jen vzdali hold barvě, kterou jednotliví zástupci tříd poctivě vylosovali. A můžeme si také zjistit, jak která barva na nás působí. Vysvědčení bude žákům předáno během poslední vyučovací hodiny. I v tento den je zachován rozvrh běžného dne dle platného rozvrhu hodin. Výpis z vysvědčení si žáci ponechají, rodiče potvrdí svým podpisem do Notýsků a Žákovských knížek to, že Výpis z vysvědčení viděli. 1. února 2019 si odpočineme doma – v tento den jsou tzv. Pololetní prázdniny. Tak si budeme prázdninovat a v pondělí 4. února 2019 se opět uvidíme ve svých třídách, abychom ještě týden trénovali své vědomosti a od 11. února do 15. února 2019 jsou již jarní prázdniny. Do školy všichni nastoupí 18. února 2019. Zda bude jaro i v přírodě, to se teprve ukáže.