19.6.2020

Děkuji všem, kteří přinesli ve stanovený termín požadované učebnice a sešity do školy. Při „rychlé“ kontrole jsem zjistila jak kdo pracoval a tak ho také ohodnotím na vysvědčení. Je škoda, že někteří domácí výuku nerespektovali a dělali jen ta cvičení, která se jim chtěla udělat a na ostatní opravdu „kašlali“. Jenže pozor – vaše rčení: Karma – zdarma 🙂 – aby vás opravdu tato skutečnost nedohnala k tomu, že příští školní rok bude šok při hodnocení známkou jak v „žákajdě“, tak i na vysvědčení.

Poslední týden využijte k tomu, abyste více četli – i tak si můžete procvičit některé gramatické jevy, které jste nezvládli v plné míře a navíc ještě zažijete příjemná dobrodružství. Uvidíme se 26. 6. 2020 v 8.00 hodin v naší třídě 🙂

Jana 🙂