Zadáno 11.5. 2020

 

Dobrý den všem, posílám další práci na tento týden. I nadále prosím pracujte dle svých možností, v klidu a v pohodě, jak stíháte. Opět kdo bude potřebovat vytisknout listy, klidně přijďte v termínu úterý – čtvrtek v době 8:00 – 12:00. Dále bude potřeba vyzvednout další díl učebnice matematiky.

 

ČJ

Nové téma – Slovní druhy

uč.str. 67 – pročíst – hlavně žlutou tabulku s přehledem slovních druhů – nemusí je umět vyjmenovat, stačí seznámit

uč.str. 68 – Podstatná jména – prosím naučit nazpaměť definici podstatných jmen – NÁZVY OSOB, ZVÍŘAT, VĚCÍ, VLASTNOSTÍ, ČINNOSTÍ A DĚJŮ – dále viz žlutá tabulka, vypracovat přes fólii a ihned přikládám i řešení cvičení z této strany + video viz níže

PS str. 72, 73

 

 

 

PÍSANKA  – další dvě strany

M

– opakování násobení 2, 3, 4

– je nutno vyzvednout novou učebnici

– nová učebnice str. 1, 2

Počítáme zpaměti – str. 6, 7

 

PRV

Domácí mazlíčci

– uč.str. 58 pročíst

– PS str. 63

– PS str. 64 – opakování

 

Rok a roční období

– uč.str. 59 pročíst

– PS str. 65 + video