5.11. 2020

Vážení rodiče, milé děti, jsem zpět. Ode dneška opět zadávám práci já. Po zkušenostech z uplynulých dnů vás prosím, abyste opravdu důkladně četli zadání úkolů a dohlíželi na práci vašich dětí. V odevzdaných pracovních sešitech totiž často chybí vypracované úkoly nebo jsou vypracované úplně špatně ne z důvodu, že byste je nezvládli, ale proto, že je děti dělají úplně samy a třeba si přečtou špatně zadání a problém je na světě. Prosím tedy o spolupráci a poctivý dohled. V případě nejasností klidně volejte, pište jsem k dispozici v pracovní dny od 7:00 do 15:30! DĚKUJI VŠEM :-)!!!

Český jazyk 

  • uč. str. 20 cv. 2 – do sešitu

cv. 3 – ústně

  • uč. str. 21 cv. 1 – do sešitu, ke každému nadřazenému slovu stačí uvést 3 slova podřazená

cv. 2 – ústně

Video k zopakování:

 

Matematika

  • učebnice 7 – str. 21 cv. 4, 5, 6

Video – dělení osmi – pak pracuj opět v učebnici:

  • učebnice 7 – str. 22 cv. 1, 2

 

Prvouka

Nejdříve se podívej na videa o ovoci a zelenině:

  • uč. str. 17 – pročíst – dělení plodů podle uložení semen – dělali jsme už loni, takže opakování
  • PS str. 15

Na procvičení – testík zde:

https://skolakov.eu/prvouka/2-trida/podzim-v-prirode/druhy-ovoce/ucime-se-1.htm