8.1. 2021

Dobrý den všem, posílám úkoly na pondělí. Včera jsem vyvěsila i nový harmonogram osobních konzultací, které jsou dobrovolné. Jsem moc ráda, že jste jich využili a že jsem mohla osobně dětem něco vysvětlit, prozkoušet a ověřit, zda se posouváme dál. Ještě jednou děkuji za vaši poctivou práci v domácích podmínkách. Většina dětí bez obtíží zvládá vyjmenovaná slova i písemné počítání, což je dobrá zpráva. Jen tak dál! Pokud se nemůže dítě z jakéhokoliv důvodu dostavit na konzultaci, budu ráda za krátkou zprávu, ať mohu případně někoho přesunout nebo si zorganizovat další činnost. Pokud má dítě rýmu nebo kašel, prosím, ať se konzultací nezúčastňuje. Děkuji! Olga H.

ČJ – ještě si procvič vyjmenovaná slova po L na pracovním listu k vytištění

Lýko, lyže, pelyněk, plyš 1

Lýko, lyže, pelyněk, plyš 2

  • Vyjmenovaná slova po M – začínáme – nejdříve se podívej na videa

  • uč. str. 35 – tabulka – přehled vyjmenovaných slov po M – naučit se nazpaměť

 

M – Písemné sčítání více čísel pod sebou – nejdříve koukni na videa:

  • uč. str. 50 cv. 25, 26
  • uč. str. 51 cv. 31, 35