21.10. 2020

Ahoj všem, prosím, abyste si dnes ve čtvrtek dodělali všechny úkoly do pracovních sešitů a učebnice pro 2. ročník matematika a vše mi odevzdali v pátek 23.10. mezi 8:00 – 10:00 do plastového boxu před vchodem školy a vyzvedli si z obálek pracovní listy s prací na pátek. Prosím o odevzdání pouze těchto materiálů pracovního sešitu do ČJ, pracovního sešitu do PRV , pracovní učebnici do matematiky, na obalu je Krteček, slohovou výchovu a sešit školní do českého jazyka.

ČJ – PS str. 14 cv. 2, 3

– uč. str. 19 – Slovesa – opakování – slovesa vyjadřují děj, činnost, stav nebo změnu stavu, tedy co kdo dělá nebo co se s ním děje např. pracuje, je, bydlí, volá pláče…

     – uč. str 19 cv. 1 do sešitu

Videa k opakování:

M – uč. pro 2.ročník – str. 17 – dělení 7 – mrkni na video

https://skolakov.eu/matematika-3-trida/nasobeni-a-deleni-7

 

PRV – uč. str. 16 – HOUBY – pročíst

         – PS str. 14 – Kresba z výtrusů houby NEDĚLAT!!!

Video:

A zde si můžete ověřit svou znalost druhů hub: 

http://rysava.websnadno.cz/prvouka_3.roc/houby.htm