Celá naše škola se ve čtvrtek 18. 6. vydala na výlet do Světa Bludišť v Drnholci. Přestože bylo velmi horké počasí, všichni si akci užili a s nadšením prozkoumávali různá bludiště i další atrakce. Velkou pochvalu si zaslouží všichni, kteří zvládli cestu pěšky tam i zpět.
Výlet se vydařil a odnesli jsme si z něj spoustu hezkých zážitků.













































