9.3.2020

V pátek 6. března 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže pod pracovním názvem Král (Královna) recitace. Třídními koly prošli všichni žáci a protože porota byli všichni ve třídě, mnohde bylo hodnocení neobjektivní. A proto ve školním kole byla porotoga „odborná“ – pouze z pedagogů. Tělocvična se proměnila na malé divadlo – žíněnky a lavičky sloužily jako sedadla v hledišti, malý stupínek s modrým koberce jako část jeviště. Tréma byla obrovská a výkony – tak ty byly u některých obdivuodné. Tréma zacvičila s každým.

Odborná porota proto rozhodla, že vybere z každé třídy toho nejlepšího. A kdo to byl? To se můžete podívat do přílohy. Vítězové dostali krásný knižní dar, který si určitě rádi přečtou. Děkujeme za hezký zážitek.

VÍTĚZOVÉ