12.5.2021

Milí žáci,

• od příštího týdne už zase budeme společně chodit do školy. Vyučování bude probíhat jako na začátku školního roku s tím, že budou o něco přísnější hygienická opatření. Vše se dozvíte ve škole.

• Výuka bude podle původního rozvrhu hodin, který máte napsaný v ŽK. Pro jistotu Vám jej posílám znovu.

• Nachystej si všechny potřebné pomůcky, učebnice a sešity!!!

• V pondělí se sejdeme všichni ve třídě v 8,00 hod.

• Odpolední vyučovací hodina ve středu začíná ve 13,30 a trvá do 14,15 hod.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Mgr. Zdenka Pecová, tř. uč.

ROZVRH HODIN

1.