25.1.2021

Ze zpráv MŠMT

MŠMT informuje, že:

  • v návaznosti na prodloužení nouzového stavu Poslaneckou sněmovnou Parlamentu České republiky byla dne 22. ledna 2021 vládou České republiky prodloužena krizová opatření pro oblast školství,

  • provoz škol a školských zařízení v týdnu od 25. ledna 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud…

  • o případných úpravách provozu škol a školských zařízení od 1. února 2021 rozhodne vláda České republiky ve středu 27. ledna 2021.

VÝPIS Z VYSVĚDČENÍ ZA I. POLOLETÍ

Předání výpisu z Vysvědčení za I. pololetí 2020 / 2021 v naší škole proběhne distančním způsobem – tzn. žáci, kteří se budou 28. 1. 2021 účastnit konzultačních hodin si převezmou tento výpis při konzultaci. Ostatním žákům bude předán jako při odevzdávání úkolů. Jednotlivá třída má své úpravy, proto sledujte bedlivě stránky tříd. Třídní učitelé jsou informování o způsobu předání výpisu.

Mgr. Jana Zvonková