5.11.2020

Český jazyk

Všem velmi děkuji za krásné slohové práce na témě: Když ve škole straší. Pravda, někteří si našli své téma, nevadí, i to se počítá. Pro příště bych byla velmi ráda, kdybyste dodrželi téma zadaného úkolu 🙂 Práce budu bedlivě číst a vymyslím, jakým způsobem tyto práce uložit, protože si to zaslouží 🙂

Matematika

Děkuji za vtipné slovní úlohy na dané příklady. Tedy – někteří pochopili slovo – na příklad – jako např. – tedy že si mají vymyslet svůj příklad. Ale pokud chodíme do školy a tvoříme slovní úlohy, pak víme, že když řeknu – vymysli slovní úlohu na příklad 5 . 3, pak se ve slovní úloze objeví příklad  s tímto zadáním  5 . 3 🙂 Poučení pro příště 🙂

Ovšem dva žáci mi nedonesli Počítáme zpaměti, Eva s Vojtou mi je doručí v pondělí 9.11.2020 společně s geometrií 🙂 Nebo mají šanci je vložit do schránky u vchodu do školy do konce tohoto týdne.

Jana 🙂