Podívejte, jak jsme strávili naše druhé vánoce v naší třídě. Nejdříve nám Betynka připravila pro všechny vánoční omalovánky, tak nám ten čas do předávání a  rozbalování dárečků rychleji utekl. Ochutnávali jsme také přinesené vánoční cukroví. Přišlo i na tradiční rozkrajování jablíčka. Všichni jsme měli hvězdičku, tak snad nás čeká hodně zdraví a štěstí. Rovněž nechybělo pouštění lodiček, všechny zdárně doplavaly. Velké překvapení si pro nás připravili páťáci – krásné taneční vystoupení, které si nacvičili úplně sami. Také sklidili zasloužený potlesk. U stromečku jsme si zazpívali koledy a hurá na rozbalování dárečků!. Všichni byli moc spokojení.  Nakonec jsme si ještě zatančili i u nás ve třídě a samozřejmě také vyzkoušeli svoje dárečky.

Krásné a spokojené prožití vánočních svátků, veselý silvestr a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2017 přejí druháci.