10.2.2021

Minulý týden přišla do e-mailové pošty zpráva, spíše výtka, k množství zadávání úkolů. Bohužel nebylo napsáno komu tato zpráva patří a už vůbec nebyl podepsán odesílatel. Těžko můžeme reagovat, když nevíme, komu je zpráva určena. Proto bych byla ráda, aby příští připomínka (jakákoliv) byla vždy adresována dotyčnému pedagogovi (ze školní pošty vždy předám) a je také slušností uvést odesílatele.

Připomínky vítáme, protože se opravdu snažíme vycházet i jednotlivým žákům vstříc, proto jsme rádi za  možnost dobrovolných konzultací, kde vysvětlíme potřebné potíže při chápání učiva. I pro nás je tato doba těžká. Myslím si, že pokud najdeme společnou cestu, dokážeme mnohem více než stálým stěžováním si na druhé. Za tento stav nemůžeme ani my – pedagogové, ani vy – rodičové. Tak je přeci lepší domluva a hledání vhodné cesty.

Děkuji a přeji nám, aby byli žáci brzy ve škole.

Mgr. Jana Zvonková, ř.š.