Zadáno 23.6. 2020

Dobrý den všem,

máme tu poslední týden školy a s ním konec školního roku. Jak jste již mohli číst v sekci Aktuality, vysvědčení se bude předávat v pátek 26.6. Děti přijdou do školy na  8:00, pokud někdo potřebuje vydat vysvědčení dříve, jsem k dispozici od 7:30. Vstup do školy je podmíněn čestným prohlášením o bezinfekčnosti, které najdete na stránkách školy nebo si vyzvednete ve škole již předtištěno nejpozději do čtvrtka. Netýká se prosím dětí, které již do školy chodí. Dospělým osobám je vstup zakázán. Ihned jakmile obdrží vysvědčení, odchází žáci bez prodlení ze školy domů. Prosím, abyste dětem, které ve škole nebyly daly s sebou větší tašku na výkresy, které jsme dnes vytřídili.

Dále v tomto týdnu již nezadávám další úkoly, určitě si vy i děti již potřebujete odpočinout. Proto všem moc děkuji za spolupráci během tohoto nelehkého období pro všechny, přeji krásné, slunečné a  pohodové prázdniny a těším se na všechny 1. září ve 3. třídě!!!