V červnu jsme se třeťáky přespaly ve škole – na děti čekala opičí dráha v tělocvičně, schovávaná po celé škole, promítání pohádky a večerní mlsání. Tímto děkuji rodičům za přichystání dobrot k večeři a snídani.
Také jsme si užili výlet do Světa bludišť v Drnholci, zúčastnili se výzvy Roztančeme Česko a výtvarně tvořili.
A teď už je čas na zasloužené prázdniny. Děkuji rodičům za podporu v tomto školím roce, těším se na další výzvy a spolupráci. Hezké léto všem!





















