22.1.2021

Milí páťáci, půl roku výuky máme za sebou a čeká Vás odměna v podobě vysvědčení. Známek jsme nasbírali v době prezenční výuky dost a zbytek dovedností jste prokázali v předložených domácích úkolech. Dostatečně jsem si Vaše znalosti prověřila při konzultačních hodinách, kde jste dobře prokázali, jak  pečlivě se doma připravujete.

Ráda bych pochválila ty kteří se celou dobu svědomitě a pravidelně připravovali a jejich vysvědčení září téměř samými jedničkami. S vyznamenáním v prvním pololetí prospěli tito  žáci:

Tomáš Labaj

Lucie Holubová

Eliška Smetanová

Šimon Janata

Karolína Ellen Krejčová 

Erik Pavel Stratil

Matyáš Láník

Alena Čapková

Daniel Kovač

Za velmi dobrou práci bych chtěla také pochválit: 

Terezku Bahenskou

Františka Falešníka

Ostatní žáci by se měli zamyslet nad svým přístupem k plnění školních povinností, nosit úkoly včas a pravidelně. Plnit úkoly podle zadání a nevymýšlet si své vlastní postupy a řešení, která k ničenu nevedou. Pokud jim to zdravotní stav dovolí, využívat nabízených konzultací.

Přeji Vám do druhého pololetí, abychom se vrátili do školních lavic na trvalejší dobu. Aby Vaše výsledky byly stejně dobré a u některých i výrazně lepší. 

Mgr. Zdenka Pecová, tř. uč.

Pro výpis z vysvědčení si přijdete

ve čtvrtek 28. 1. 2021

v obvyklou dobu

10,00 – 11,00 hodin

 

Při té příležitosti mi odevzdáte domácí úkoly, jejichž hodnocení bude zařazeno už do druhého pololetí.

V pátek 29. 1. 2021 budou jednodenní pololetní prázdniny.