13. 5. 2021

Vážení rodiče,

ve středu 19. 5. 2021 se s žáky 1. a 3. třídy vydáme na přírodovědnou exkurzi do nedaleké Minizoo v Sedleci u Mikulova, z důvodu výměny tabulí v našich třídách.

Sraz u školy v 7:50, společný odchod na nádraží, odjezd do Sedlece, přesun pěšky do zoo. Odjezd ze Sedlece a návrat do Novosedel v 12:15, odchod na obědy a ke škole, konec exkurze v 12:35 u školy.

V případě nepříznivého počasí se exkurze ruší.

Cena za vstupné 50 Kč a za dopravu 40 Kč. Celkem tedy 90 Kč. Žákům 1. ročníku se exkurze hradí z třídního fondu, žáci 3. ročníku peníze přinesou.

S sebou:

vhodné sportovní oblečení dle aktuálního stavu počasí, pohodlnou obuv /tenisky/, pokrývku hlavy, ochrannou roušku,  batůžek na záda, svačinku, pití a drobné kapesné, v případě slunného počasí i ošetření opalovacím krémem

Pokud si dítě s sebou poveze mobil nebo jinou cennou věc, škola za tyto věci nezodpovídá!!!

V případě dotazů se prosím obraťte na svou třídní učitelku.