8.10.2019 si žáci 4. a 5. třídy přivezli do školy kola, aby předvedli své dovednosti v jízdě na kole, na mobilním dopravním hřišti. Výuka dopravní výchovy pod odborným vedením pracovníků Autoškoly v Lednici začala společně ve 4. třídě, teoretickou přípravou. Po svačince jsme se všichni přesunuli do sportovního areálu, kde na žáky čekalo již připravené dopravní hřiště s dopravními značkami, přechody pro chodce, silnicemi a křižovatkami. Nechyběl ani kruhový objezd a dvě překážky. Jízdu zručnosti zvládli téměř všichni na výbornou. Poslední nejtěžší zkouška byla jízda po skupinách v hustém dopravním provozu (zajisté opět na dopravním hřišti). Tato jízda byla zejména pro začátečníky ze 4. ročníku velmi obtížná. Nakonec se všem se podařilo jízdy úspěšně zvládnout a každý si odnesl zaslouženou odměnu. Všichni byli spokojeni a už se těší na jarní opakování.