20.4.2020

Milí žáci,

velmi mě těší, že testovací pracovní listy, jste zdolali úspěšně.  Vyhodnocení a pochvaly všem sdělím, až se uvidíme ve škole. Ještě to chvíli potrvá, ale těšit se můžete už teď.

Zdenka Pecová, tř. uč.

Happy emoticon giving thumb up isolated on white background ...

Máme nový týden, a proto aby jste se nenudili, mám tu pro Vás další úkoly. Přeji hodně úspěchů!

Podstatná jména opakování

učebnice str. 61  cv.  3, 4  do sešitu

SLOH:

vyjmenovaná slova po    B  – zopakuj si

Na každé vyjmenované slovo napiš krátkou jednoduchou větu.

Zkus ještě k tomu vymyslet báseň, která bude mít alespoň  8  veršů (řádků) a více.

A bude obsahovat co nejvíce vyjmenovaných slov po   B.

AŽ  JI  BUDEŠ  PŘEDČÍTAT  MÁMĚ  NEBO  TÁTOVI,  BABIČCE  NEBO DĚDOVI, TETĚ  NEBO  STREJDOVI   …… tak si představ, že bych ráda poslouchala také.Thinking emoticon smiley cartoon — Stock Vector © tigatelu #63507347