13.9.2021

V pátek 10.9.2021 jsme hned po svačině vyrazili spolu s ostatními žáky školy do přírody k bunkru. Cesta nebyla dlouhá, protože vojenský bunkr je nedaleko naší obce. Počasí nám přálo a sluníčko se na nás pěkně usmívalo. Když jsme přišli k bunkru již tam na nás čekali příjemní dospěláci oblečení v maskáčových oblecích. Stanoviště na sportovní disciplíny byla již pro nás připravena. Po krátkém úvodním přivítání jsme směle vykročili k prvnímu stanovišti – skákání v pytli. Terén byl z kopce, to nám trochu komplikovalo skákání a někteří tak přistáli na zemi. Ale nikomu se nic nestalo a všichni doskákali do cíle. Druhá disciplína byla mnohem těžší. Střelba vzduchovkou na terč. Tady se nám moc nedařilo, ale to nevadí, alespoň jsme si to zkusili. Mnohem lépe jsme si vedli ve skládání nábojů podle velikosti a stejně tak i ve skládání dvou erbů. Poslední disciplína byla opět sportovní. Běh přes překážky. Pořádně jsme se zapotili a zadýchali, ale výsledky stály za pochvalu. Někteří z nás si vybojovali pohár, diplom a medaili. My ostatní se je pokusíme získat zase příště.