16. 6. 2022

Vážení rodiče,

dne 24. 6. v pátek proběhnou tradiční akce Beseda s myslivci a Nocování ve škole.

Sraz ve škole v 16:30, kdy si děti uloží ve třídě věci potřebné k nocování. V 17:00 společný odchod na myslivnu, kde proběhne beseda o ochraně přírody a zvěře, střílení ze vzduchovky pod odborným dozorem a také si upečeme špekáček. Po skončení akce na myslivně se přesuneme společně do školy, kde zakončíme večer diskotékou, programem ve třídách a uložíme se ke spánku. V sobotu ráno po snídani si děti vyzvednete nejpozději v době mezi 7:30 – 8:00, kdy akce končí!!!

S SEBOU:

Na myslivnu:

– vhodné oblečení a obuv dle počasí, pokrývka hlavy

– pokud má dítě zvláštní požadavky na špekáček, tak vlastní špekáček

– pokud dítě nepije limonádu, tak i vlastní pití

Noc ve škole:

– karimatka

– spací pytel nebo jiné potřeby pro přespání

– oblečení na spaní

– hygienické potřeby – kartáček na zuby, pastu na zuby, malý ručník

– pití

– oblíbená hračka, plyšák – aby se nestýskalo

– společenské hry – jen kdo chce

Mobilní telefony prosím dětem nedávejte, nejsou pro akci nutné, za jejich ztrátu nebudeme zodpovídat. Po celou dobu akce platí ustanovení ve školním řádu o mobilních telefonech. Pokud jej však dítě bude mít, odevzdá telefon na dobu noci vypnutý třídnímu učiteli.

Snídaně:

Všem dětem bude zajištěna malá snídaně v podobě rohlíku a přílohy dle výběru, a to drůbeží paštika nebo tavený sýr. V případě, že vaše dítě je zvyklé na něco jiného, přinese si snídani vlastní.

Děti před akcemi obdrží lístek, kde prosíme o souhlas s účastí na akcích a výběr snídaně pro vaše dítě. Neprodleně vyplňte a pošlete zpět do školy!!!

V případě dotazů se obraťte na paní učitelku Olgu Harajovou.

Za školu Olga Harajová.