5.11. 2020

Ahoj páťáci, jsem zpět s další angličtinou. Na úvod bych chtěla znovu připomenout, že distanční výuka je povinná pro všechny bez rozdílu. Někteří z vás volají po on – line výuce, je však tato výuka na místě, když nesledujete ani videa, která pro vás natáčím? Znovu připomínám, že vidím jejich sledovanost. Děkuji těm, kteří pracují poctivě a ti co ne, pozor, abyste nemuseli v  pololetí řešit zhoršené známky na vysvědčení.

Úkoly:

Zítra, tedy 6.11. mi do školy všichni přinesete mezi 9.00 – 11.00 pracovní sešit ke kontrole, který vložíte do plastového boxu před školou a vyzvednete si pracovní listy ke kontrole znalostí. Ty si vyberu v pondělí 9.11.  mezi 9:00 a 11:00 a ohodnotím známkami. Budete mít tedy dostatek času k jejich vypracování. Ten, kdo si zítra pracovní listy nevyzvedne a v pondělí neodevzdá vypracované, bude hodnocen známkou 5 za každý nesplněný list. 

V pondělí v odpoledních hodinách také zadám další úkoly a výuková videa k další nové lekci!!! Sledujte poctivě stránky a plňte úkoly!!!