28.1. 2021

Dobrý den všem, odevzdání pracovních sešitů s hotovými úkoly má opět mnoho nedostatků. Někteří z vás  odevzdali v termínu a kompletní tzn. vypracovaný sešit i úkoly na volných listech papíru dle zadání z videí, někteří odevzdali jen vypracovaný pracovní sešit, někteří neodevzdali nic. Ovšem odevzdat pracovní sešit, který není vypracovaný a naprostá ignorace mých pokynů, to už je opravdu neomluvitelné. Proto končím s prosbami a od teď už budu jen hodnotit. Je to na vás! Takže žáky T.H., R.W., L.K., A.Č. hodnotím známkou 5.  Žákyně L.M. dodá úkoly ihned po ukončení nemoci, jinak bude ohodnocena stejně. Naposledy připomínám vaše povinnosti, které plynou z distanční výuky!!!

Opravené pracovní sešity si vyzvednete v plastovém boxu před školou v úterý v době od 8:00 – 13:00! 

 

  • pokračujeme v učebnici na str. 32 – komiks:

  • uč. str. 33 cv. 2:

https://youtu.be/Dr9mRzlcWWk

  • uč. str. 33 cv. 3:

  • uč. str. 33 cv. 4:

  • nová slovní zásoba – PS str. 75 Oddíl C Muts present:

 

  • PS str. 26, 27

 

 

  • pracovní listy k procvičování navíc – není povinné – tisk nebo vyzvednout ve škole:

Have got, to be 1

Have got, to be 2

Have got, to be 3

Have got, to be 4

Have got, to be 5

Have got, to be 6