K podpoře čtenářské gramotnosti žáků jsme se rozhodly zorganizovat pro letošní školní rok celoroční čtenářskou výzvu, které se zúčastnily děti a také jejich rodiče napříč všemi ročníky. Velmi si vážíme mladých čtenářů i spolupráce a podpoře rodičů dětí, které ještě nezvládly číst knihy samostatně.
Je mi ctí zveřejnit i výjimečné rekordy počtu přečtených knih a to byl Honzík V. se 23 knihami a Sofinka P. s 18 knihami!
Čtení knih podporuje rozvoj slovní zásoby, zlepšuje paměť, posiluje představivost, empatii a pomáhá účinně odbourávat stres.
Děkujeme ještě jednou za smysluplnou podporu dětí a těšíme se na další výzvu v novém školním roce!




















