21.9.2021

Ve středu 15. září proběhlo na sále obecního úřadu slavnostní pasování žáků 2. třídy na čtenáře. Předvedli rodičům a dalším příbuzným své čtenářské dovednosti. Poté byli Královnou písmenek se svými pážaty pasováni na čtenáře. Byli také odměněni sladkostmi i drobnými školními potřebami. Od svých rodičů pak dostali knihy a od školy čtenářské deníky. Žáci slavnostně slíbili, že budou pravidelně číst a do čtenářských deníků zapisovat všechny přečtené knihy.

Děkuji všem žákům a jejich rodičům a ostatním, kteří si tento den nenechali ujít. Velké díky pak patří naší Královně Písmenek a jejím pážatům.

Mgr. Dana Tomaštíková

PS: Máme jen fotky se zahájení, proto touto cestou prosím rodiče, kteří budou ochotni a na můj mail: toma.da@seznam.cz  nebo na Messenger poslali 1 nebo 2 fotky vašich dětí z tohoto pasování, abych je mohla doplnit do galerie. Děkuji.