22.9.2021

ČJ: Návštěva knihovny. Učebnice ČJ str.10, cv. 2 – doplnili jsme chybějící písmena (na fólii) a přepsali do školního sešitu.

M: Procvičovali jsme pamětné počítání do 20. Znalost zpaměti příkladů 11 – 2, -3, -4, -5, -6, -7, -8, -9!!! PS 4 A- str. 16 cv.5, str.17 cv. 1.

Prv. Opakování a procvičování probraného učiva – viz. PS str.8 – příprava testu. Učebnice str. 7 Naše vlast – znát pojmy Česká republika, státní symboly, prezident, hlavní město, řeka Vltava, pohoří Krkonoše, historické země: Čechy, Morava Slezsko, pojem srdce Evropy. Ukázka mapy ČR.

Čtení: Žáci dostali kartu na procvičování čtení č.1 – na zítra!!! Zítra přinést čtenářské deníky, budeme si tam lepit návod, jak zapisovat přečtené knihy!!!